Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nieprześnia - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie(Nieprześnia + 23 km)

1 590 000 zł140 m² 11 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom parterowy w Węgrzcach Wielkich - komfort, przestrzeń i spokój Biuro Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kolanowska

Kolanów,Bochnia(Nieprześnia + 7 km)

669 000 zł120 m² 5 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam działkę o powierzchni 12 arów (1200 m ) zabudowaną podpiwniczonym domem parterowym o pow. zabudowy ok. 120 m . Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kobylec

Kobylec(Nieprześnia + 10 km)

850 000 zł116 m² 7 327,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z widokową działką - Kobylec, gm. Łapanów | 116 m2 | 11 arów Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Kobylec (gmina Łapanów, powiat bocheński).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Chorągwica

Chorągwica(Nieprześnia + 22 km)

840 000 zł125 m² 6 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom z rynku wtórnego, położony w Chorągwicy w sąsiedztwie Krakowa i Wieliczki. Dom jednorodzinny parterowy został wykonany w technologi lekkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jaworzna

Jaworzna(Nieprześnia + 21 km)

599 000 zł73,50 m² 8 149,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:601 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w systemie Steico o powierzchni użytkowej 69,5 m 2! Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości laskowa , gmina Laskowa, powiat limanowski.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Pogorzany

Pogorzany(Nieprześnia + 21 km)

500 000 zł90 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż dom z bala posadowiony na działce o powierzchni 1,04 hektara w miejscowości Pogorzany w gminie Jodłownik. Opis budynku: budynek mieszkalno-gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Cichawa(Nieprześnia + 9 km)

690 000 zł129 m² 5 348,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cichawa gm. Gdów - dom jednorodzinny o pow. użytkowej 129 m 2 na działce 10 ar. Przedmiotem oferty jest dom położony w miejscowości Cichawa w gminie Gdów. Dom aktualnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Grabie(Nieprześnia + 12 km)

650 000 zł355 m² 1 830,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący